Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Ковельчани взяли участь у благодійному футбольному турнірі “Кубок допомоги Україні”

|

Спортивний форум проходив 9-10 квітня неподалік Львова, у місті Винники. Його організували на підтримку ЗСУ, а також він мав важливу соціальну місію  – зібрати кошти на наркозо – дихальний апарат PRIMA-456 для Львівського військово-медичного клінічного госпіталю.

10 ветеранських команд зіграли у форматі 8+1. Турнір проходив на одній із найсучасніших баз Європи – полях клубної Академії ФК “Рух”.

Волинь представляли ковельчани. Вони посіли восьме місце. Втім, результат був не першочерговим. Як розповів організатор поїздки Юрій Мазур, для них було важливо долучитись до хорошої справи. 35 тисяч гривень наші земляки передали для Львівського військово-медичного клінічного госпіталю на придбання апаратури.

На думку Юрія, футболістам ці змагання запам’ятаються ще й тому, що вони вперше мали честь грати проти спортивних зірок — збірної команди ветеранів України. Людям, для яких футбол є хобі, це велика честь.

Ковельські спортсмени висловлюють вдячність усім, хто допоміг їм взяти участь у престижному турнірі: Валерію Данилюку, Олександру Морозу, Володимиру М’якоті, Ігорю Рубелю, Валентину Січкарю, Олегу Унізі, Юрію Мазуру.

Такі маленькі справи в тилу наближають нашу велику Перемогу..
Все буде Україна!!!


© Ковельська міська рада.