



Сьогодні міський голова Ігор Чайка передав від Ковельської громади необхідне обладнання на передову:
Допомогу отримав ковельчанин, начальник зв’язку штабу батальйону Володимир Клімук — військовослужбовець 47-ої окремої механізованої бригади «Маґура». Свій бойовий шлях він розпочинав солдатом, брав участь у боях на Авдіївському, Покровському та Курському напрямках. Зараз має коротку відпустку, проходить лікування, але вже найближчим часом Володимир доправить техніку на Сумщину, де виконує завдання його підрозділ.

Ковельська громада вже не вперше передає допомогу бригаді «Маґура». Хлопці працюють на найвідповідальніших напрямках фронту, тому мають бути забезпечені всім необхідним. А наше завдання – допомогти в цьому.
Підтримка Сил оборони України залишається одним із ключових пріоритетів громади. На найближчій сесії міської ради планується додатково виділити 3 мільйони 700 тисяч гривень на потреби війська.