телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

Ковельські борці вдало виступили на змаганнях у Володимирі

|

Нещодавно у Володимирі відбулись змагання серед борців.

На чемпіонаті Волинської області з вільної боротьби серед кадетів та кадеток 2006-2008 р.н. ковельські спортстмени показали хороші результати.

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали — Малашевська Олександра (43 кг), Систалюк Діана (38 кг), Павлик Анна (40 кг), Винокуров Микола (55 кг).

Срібні медалі вибороли — Мілехіна Вікторія (35 кг), Сукач Денис (38 кг), Онішкевич Дарина (38 кг), Осіпук Валерія (38 кг), Марченко Владислав (48 кг).

“Бронзу” завоювали — Сачук Владислава (38 кг), Рижко Дарина (40 кг), Штогрин Назар (45 кг), Новак Артем (51 кг), Александрук Артем (51 кг), Барнич Арсен (55 кг), Вінокурова Вікторія (57 кг), Вавринюк Іван (60 кг), Степанчук Данило (65 кг), Яневич Олександр (71 кг), Дарчук Артем (80 кг).

Вдало виступили юні ковельські спортсмени й на обласному турнірі з вільної боротьби серед хлопчиків та дівчаток 2016 р.н та молодих.

Найвищий результат у своїх вагових категоріях показали — Ілічов Денис (26 кг) та Сачук Кирил (32 кг).

ІІ місце посіли — Сілін Олександр (23 кг), Винокуров Богдан (35 кг), Сукач Денис (38 кг), Мельник Тимофій (42 кг).

ІІІ місце отримали — Мілехін Андрій (20 кг), Савчук Дмитро ( 29 кг), Гарбар Богдан (29 кг).

Вітаємо переможців та призерів змагань з вдалим виступом!