



Учора відбулись урочистості з нагоди ювілею закладу. ВСП “Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету” розпочав писати свою історію 11 вересня 1978року.
Упродовж чотирьох з половиною десятиліть він є одним з найкращих професійних освітніх центрів міста, який став стартовим майданчиком для багатьох випускників у подальшому житті та професійній кар’єрі.

І це, великою мірою, завдячуючи прекрасним педагогам, їх великому бажанню і можливостями навчати і виховувати сучасну молодь.
Зі святом колектив привітав міський голова Ігор Чайка: «Дуже добре, що у Ковелі є такий навчальний заклад, що ви є активними учасниками міського життя. Не стоїте осторонь проблем громади, долучаєтесь до добрих справ, реалізації проєктів. Велике спасибі викладачам, випускникам, студентам за Ваш внесок у розвиток міста. Успіхів, натхнення, незмінної удачі та нових Вам перемог і досягнень».

У цей день було багато спогадів, теплих слів, щирих зичень, про що на сторінці закладу у Фейсбук написали: «Урочистості пройшли в атмосфері доброзичливості, у колі однодумців, близьких по духу людей. Відзнаки, слова вдячності й побажання успіхів дають силу й наснагу тримати освітянський стрій».





