Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Мешканці Ковельської громади плетуть маскувальні сітки для військових

|

На багатьох локаціях у Ковелі волонтери плетуть маскувальні сітки для військових. Організувалися ще в перший день повномасштабного російського вторгнення.

Донедавна таке ремесло було відоме одиницям. Тепер про специфіку виробництва знають навіть найменші. Люди самі приносять матеріал. Асортимент величезний – від нових тканин із крамниць до поношеного одягу. Вона має бути натуральною і темного кольору. Використовують рибальські та волейбольні сітки. Знаходять їх, де це тільки можливо.

Місцями виготовлення маскувальних сіток стали навчальні заклади, волонтерські центри. Опановують цю справу люди різного віку, професій та захоплення. Зайвих рук тут не буває.

Є ті, хто приходить щодня. Дехто прибігає на годинку під час обідньої перерви. Але всі переконані, що плести маскувальні сітки — важливіше ніж просто переглядати без кінця новини в телефоні.

Це кропітка ручна робота. Проте ніхто не нарікає. Навпаки люди радіють, що можуть допомогти захисникам.

У перший день весни в центрі Ковеля понад 30 наших неймовірних волонтерок розстелили маскувальну сітку довжиною 42 метри, яку плели три дні.

“Я не вважаю себе волонтеркою. У моєму розумінні, це – люди, які щось важливе знаходять, купують, допомагають переселенцям, військовим. Маю знайомих, котрі воюють. Хочеться їх підтримати ”, – каже Анна.

На адресу міського голови Ігоря Чайки неодноразово надходили листи вдячності за надання маскувальних сіток. Зокрема, від народного депутата України Романа Грищука. У зверненні йдеться: “Висловлюю свою подяку за допомогу для військовослужбовців Збройних сил України та підрозділів територіальної оборони у місті Києві. Наразі допомога направлена відповідним підрозділам та служить на благо Україні”.

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.