



Напередодні різдвяно-новорічних свят кожен з нас хоче отримати тепло, піклування та турботу. Особливої уваги потребують люди похилого віку.
Учора підопічних відділення стаціонарного догляду відвідали міський голова Ігор Чайка та директор територіального центру Світлана Смітюх.

Ігор Леонтійович привітав присутніх з прийдешніми святами, побажав міцного здоров’я на довгі роки, сил та наснаги, подякував працівникам відділення за щоденну турботу, терпіння та людяність.
Різдвяну атмосферу та гарний настрій усім подарували учні та педагоги Ковельської школи мистецтв.

