телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Міський голова Ігор Чайка поспілкувався з іспанськими журналістами

Міський голова Ігор Чайка поспілкувався з іспанськими журналістами

|

Днями міський голова Ігор Чайка зустрівся з журналістами відомих часописів El Mundo, El Confidencial, інформаційної агенції EFE.

Представників іноземних медіа цікавило, чим нині живе місто, як багато людей до нас приїхало з районів бойових дій, як організовуємо їх побут, з якими проблемами стикаємось і як їх вирішуємо.

 

Ігор Чайка подякував журналістам за їх сміливість, відвагу приїхати в країну, де йде війна, аби розповісти правду та продемонструвати, що насправді відбувається в Україні.

У рамках свого візиту на Волинь делегація також зустрілась із добровольцями “Айдару”, побувала у селах, що неподалік кордону з Білоруссю.

“Іспанці вражені, наскільки ми, українці, стоїмо за своїх горою – ми ділимось із вимушеними переселенцями дахом над головою, одягом, їжею, всі необхідним, а ще – найважливіше – надією на те, що війна швидко закінчиться. І закінчиться Перемогою світла та справедливості. Нашою Перемогою! “, – написав у Фейсбук депутат обласної ради Андрій Бокоч, який супроводжував журналістів.

 

Фото зі сторінки Андрія Бокоча.

 


© Ковельська міська рада.