телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Міський голова Ігор Чайка провів прийом громадян

|

Традиційно у перший понеділок місяця міський голова Ігор Чайка провів особистий прийом громадян.

До очільника громади звернулись мешканці вулиці Федьковича з проханням якнайшвидше розпочати роботи з прокладання мережі водовідведення, адже “велика вода” їм дошкуляє і вони бояться, що весною проблема лише загостриться.

Варто сказати, що міська влада торік взялась вирішувати це питання. Зокрема, було виготовлено проєктно-кошторисну документацію, проведено тендер та визначено переможця. Також у бюджеті передбачені кошти на будівництво мережі.

Ігор Чайка поінформував, що на наступному тижні підрядник розпочне роботи на вулиці Федьковича, якщо не перешкодять погодні умови.

Мешканці гуртожитку, що на вулиці Чубинського, 16, уже не вперше приходять до міського голови  за допомогою. Цього разу вони просять розібратись з непомірними цифрами в платіжках за тепло.

Квитанції за січень їх просто шокували, адже за одну-дві кімнати їм необхідно сплатити від шести до чотирнадцяти тисяч гривень. За їх розрахунками — 400 гривень за один квадратний метр. І це втричі більше ніж у грудні.

Люди готові навіть жити без тепла, поки буде врегульовуватись питання, бо вони бояться, що і за лютий їх чекають подібні суми в платіжках.

Нагадаємо, що приміщення гуртожитку перебуває на балансі Ковельського центру професійно-технічної освіти. Тож усі угоди щодо теплопостачання теж укладено з ЦПТО.

Ігор Чайка пообіцяв зустрітись з директором ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти» Сергієм Антонюком та керівником підприємства, яке надає послуги з теплопостачання, і з’ясувати, чому такі значні суми люди мають сплачувати за тепло.

Жителі вулиці Данила Галицького клопотали про встановлення дорожніх знаків, які б обмежували швидкість на їх вулиці. Також громадяни звертались з питань, пов’язаних із наданням житла, просили роз’яснити про отримання земельної ділянки.

Загалом надійшло 12 звернень. Усі вони будуть відпрацьовані відповідними структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради. Кожен заявник у визначений законодавством термін отримає відповідь про стан вирішення питання.


© Ковельська міська рада.