телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Міський голова Ігор Чайка провів прийом громадян

|

Учора, 6 вересня,  міський голова Ігор Чайка провів прийом громадян. Для надання  відповідних роз’яснень у ньому  також взяли участь фахівці управлінь та відділів виконавчого комітету.

Загалом було зареєстровано 12 звернень від мешканців громади. Їх тематика  – досить різноманітна. Ковельчани порушили питання щодо забезпечення житлом та поліпшення житлових умов. Люди звертаються  щодо благоустрою своїх вулиць і дворів, просять допомогти владнати конфліктні ситуації між сусідами. Також хочуть, аби влада посприяла у вирішенні архітектурних питань.
Серед актуального —  бажання мешканців отримувати якісні та недорогі послуги, зокрема, з водопостачання. Тому було клопотання щодо переведення одного з будинків на вулиці Косачів, який нині обслуговується „Рівненською дистанцією водопостачання” ПАТ „Укрзалізниця”,  на утримання УВКГ “Водоканал”.
Усі звернення  будуть вивчені відповідними структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради. Кожен заявник у визначений законодавством термін отримає відповідь.
Міський голова проводить особистий прийом громадян у кожен перший понеділок місяця з 10.00 до 12.00 год. за адресою: вул. Драгоманова,22. Попередній запис – напередодні у п’ятницю з  9.00 год.

© Ковельська міська рада.