телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Міський голова Ігор Чайка провів прийом у селах Тойкутського старостинського округу

Міський голова Ігор Чайка провів прийом у селах Тойкутського старостинського округу

|

Сьогодні, 16 травня, міський голова Ігор Чайка провів особистий прийом громадян у селах Гішин та Доротище.

 

 

На зустрічі також були присутні староста Юлія Трофимчук, представники структурних підрозділів виконавчого комітету.

У кожному з сіл відбулась дуже щира і відверта розмова. Міський голова вислухав усіх, і по можливості одразу з відповідальними працівниками намагались знайти шляхи розв’язання проблеми.

Зокрема, мешканці Гішина просили, аби до них частіше їздив автобус, адже людям потрібно добиратись на роботу, з роботи. А як тільки почалась війна, вони можуть розраховувати лише на ранковий рейс.

 

 

За словами начальника управління економічного розвитку та торгівлі Юрія Кондратовича, їх структурний підрозділ уже взявся вирішувати це питання. Втім, необхідно пройти низку процедурних моментів, аби уже у межах громади провести конкурс на маршрут Ковель-Гішин-Доротище.

Заявниця, яку цікавила приватизація земельної ділянки, мала нагоду проконсультуватись у заступника начальника відділу земельних ресурсів Алли Лонюк. Вона роз’яснила, як необхідно діяти, аби справу зрушити з місця.

Аби поспілкуватись з міським головою, жителі Заріччя зробили перерву у своїх городніх справах. Кажуть, що на прийом до міського голови у Доротище їх привело питання, яке турбує усіх односельців – організація у них ринку. Йдеться про те, аби підприємці мали змогу приїжджати у Заріччя у визначені дні та торгувати.

 

 

Міський голова Ігор Чайка одразу доручив начальнику відділу містобудування та архітектури Людмилі Мурай та Аллі Лонюк разом зі старостою підшукати земельну ділянку, яка згодом служитиме для цих потреб.

 

 

“Для нас важливо, щоб людям жилось комфортно та зручно у кожному селі нашої громади. Це питання ми розглянемо, вивчим і староста неодмінно поінформує про прийняте рішення. Особисто буду тримати все це на контролі”, – запевнив мер.

 

 

Також міський голова пообіцяв, що думка заріччан буде врахована і під час перейменування вулиць у їх селі.

Директор школи у с. Доротище Алла Козуля використала момент і прийшла подякувати міському голові Ігорю Чайці та начальнику управління освіти Віктору Бичковському за співпрацю, розуміння, конструктив у роботі.

Каже, що усі питання вдається вирішувати швидко, злагоджено і швидко.

 

 

 

Такі зустрічі у селах з керівництвом громади будуть відбуватись і надалі. Міський голова вважає, що мешканці старостинських округів мають безпосередньо спілкуватись з владою задля отримання кваліфікованої допомоги.

Наступний виїзний прийом міського голови відбудеться у Ружині.


© Ковельська міська рада.