телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Міський голова підписав контракти з новими керівниками навчальних закладів

Міський голова підписав контракти з новими керівниками навчальних закладів

|

Ігор Чайка підписав контракт на 2 роки з переможцями конкурсу на посаду директора ЗЗСО “Ліцей №1” – Оксаною Мельник та ліцею №10 — Максимом Селівончиком

Міський голова разом зі своїм заступником Наталією Маленицькою та начальником управління освіти Віктором Бичковським привітали нових керівників з важливим етапом у їх житті.

“Ви достойно пройшли усі конкурсні випробування. Думаю, що у Вас все вийде. Головне ставте перед собою мету і впевнено до неї йдіть”, – сказав Ігор Чайка.

Також запевнив директорів, що вони можуть розраховувати на підтримку міської влади, управління освіти.

Мер розповів, що на наступний рік з бюджету громади на розвиток освіти виділяється рекордна сума – 27 мільйонів гривень. І ті програми, які започатковані, будуть продовжуватись й надалі. Зокрема, хороші зміни чекають і на заклади, які очолили Оксана Анатоліївна та Максим Валерійович.

Очільник міста висловив переконання, що новим директорам вдасться знайти взаєморозуміння з працівниками найбільших ліцеїв Ковеля, адже вони не є новачками цих колективів. Кожен з них там був успішним педагогом. Тепер у ролі керівників їм разом дасться реалізувати чимало проєктів та продемонструвати хороші результати щодо розвитку закладів та організації освітнього процесу.

????????????????????????????????????

© Ковельська міська рада.