телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • На платформі єДопомога відтепер можна допомагати онлайн з будь-якого куточка світу

На платформі єДопомога відтепер можна допомагати онлайн з будь-якого куточка світу

|

Сервіс створений для підтримки кожного, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо. Платформа дозволяє громадянам (реципієнтам допомоги) швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу. Вона може включати водночас продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо.

Переходьте на платформу єДопомога за посиланням https://edopomoga.gov.ua

Команда Мінсоцполітики працює над залученням до реєстрації на платформі тих, хто може надати підтримку. На єДопомозі, для зручності благодійників, передбачена можливість фільтрування замовлень, а саме вони можуть обрати область, місто, категорію товару та обрати адресата для допомогти: фізичну чи юридичну особу.

Отримати допомогу через платформу єДопомога можна двома способами: онлайн та з рук в руки. Більше інформації за посиланням https://social.edopomoga.gov.ua.

Платформа єДопомога розроблена Міністерством соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції.

 


© Ковельська міська рада.