Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

На сесії планують затвердити Положення про грошові винагороди за високі досягнення спортсменам та тренерам. Ці та інші питання розглянула постійна комісія

|

Низку питань, які вносяться на розгляд чергової сесії міської ради, опрацювала постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів. Провів засідання її голова Олег Уніга. У роботі взяли участь депутати Ігор Пініс, Володимир Шпіка, Андрій Мигуля, Олег Козак, Олег Кіндер, Олена Григола, міськи йголова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, заступники міського голови Тарас Яковлев, Наталія Маленицька, Віктор Жигаревич, керуючий справами Іван Чуліпа, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

Депутати заслухали звіт про виконання бюджету Ковельської міської територіальної громади.

Начальник фінансового управління Валентина Романчук поінформувала, що за підсумками 2021 року загальний обсяг дохідної частини бюджету міської територіальної громади — понад 804 мільйони гривень, рівень виконання уточненого бюджетного призначення забезпечено на 103,1 відсотка. Додатково громада отримала 22 мільйони гривень.

Базовою складовою ресурсного забезпечення дохідної частини бюджету громади залишається податок на доходи фізичних осіб. Він суттєво збільшився у 2021 році у зв’язку з тим, що було створено територіальну громаду.

Крім того, значна робота проведена міським головою, його першим заступником, щоб підприємства, які розташовані на території громади, сплачували ПДФО до місцевої казни. Загалом отримано майже 252 млн грн ПДФО. Це на 11 млн 600 тис більше як планувалось і на 58 млн більше ніж у 2020 році.

Бюджет розвитку громади торік становив 160 мільйонів гривень. Це на 40 мільйонів більше ніж у 2020 році.

Підтримали обранці громади проєкт рішення про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту та Положення про виплату одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам міста Ковеля з олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських та неолімпійських видів спорту.

 

У ньому зазначено розмір премії залежно від категорії змагань та досягнутих результатів. Він може становити від 1,5 тис грн до 50 тис грн.

Схвалили депутати ініціативу щодо внесення змін до місцевих Програм “Власний дім на 2022 рік”, “Житло для молоді”, “Підтримки розвитку пріоритетних видів спорту Ковельської територіальної громади”, “Охорони навколишнього природного середовища”. Взяли до відома звіти заступників міського голови.

Питання про внесення змін до бюджету Ковельської міської територіальної громади комісія розгляне  на засіданні у понеділок.

 


© Ковельська міська рада.