телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Неподалік Городильця ліквідували несанкціоноване сміттєзвалище

Неподалік Городильця ліквідували несанкціоноване сміттєзвалище

|

Робочі та проблемні питання обговорили зі старостами на черговій нараді, яку провів міський голова Ігор Чайка за участі секретаря міської ради Оксани Багнової, заступників Наталії Маленицької, Віктора Жигаревича, керуючого справами Івана Чуліпи.

Традиційно акцентували увагу  на темі благоустрою.  Староста  Ігор Корнійчук повідомив, що вдалось ліквідувати сміттєзвалище неподалік Городильця. Допомогло з технікою місцеве фермерське господарство, а також до прибирання території долучились мешканці громади.

Міський голова Ігор Чайка дякує за хорошу справу та просить старост активізувати роботу з укладання договорів з мешканцями сіл на вивезення побутових відходів.

У ході зустрічі начальник сектору ЦЗ Ковельського управління  ГУДС НС Марта Милостива говорила про необхідність проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії  серед населення з попередження пожеж в екосистемах, створенні добровільних дружин  для ліквідації займань та їх мінімізації.
На часі — підготовка проєкту бюджету територіальної громади на 2022 рік. Старости теж мають надати необхідні кошториси, розрахунки щодо благоустрою територій,  утримання приміщень, що знаходяться на балансі виконавчого комітету, які розташовані в селах територіальної громади.

© Ковельська міська рада.