телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Низку питань життєдіяльності громади розглянуто на оперативній нараді

Низку питань життєдіяльності громади розглянуто на оперативній нараді

|

Зокрема, йшлося про благоустрій. Поки в Україні діє воєнний стан, будь-які видатки з місцевих бюджетів на капітальні ремонти призупинені. Тому у громаді зосередились на поточних ремонтах місцевих шляхів. На цьому акцентував міський голова Ігор Чайка.

 

 

За словами начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сергія Дудки, на сьогодні здійснено заплановані ямкові ремонти доріг, поточний — на Левицького і найближчими днями роботи будуть завершені на вулиці Волі.

Нагадаємо, що цього року уже проведено вирівнювання дорожнього покриття у центральній частині міста, а також на Брестській, Володимира Кияна, Заводській, Холмській, Володимирській.

 

У літній період бригади працюватимуть на вулицях: Грушевського, Левицького, Будищанській, Гагаріна, Винниченка, Данила Галицького, 40 років Перемоги, Фабричній.

У мікрорайоні Ковель-2 ведуться ремонти доріг методом напівпросочування. Підрядник ТзОВ «Унідор Сервіс»  їх виконує на вулицях Архипенка та Кільцевій. Таке ж покриття буде прокладено на Лермонтова, Кривенького Купріна, Яремчука, Алчевської, Коккінакі та на провулку Лермонтова.

 

 

 

Ремонтуватимуться дороги і в селах нашої громади.

Крім того, сьогодні відновлено роботи з водовідведення на Федьковича. Мешканці вулиці неодноразово звертались до міської влади з цього питання. Тиждень тому на особистому прийомі міський голова Ігор Чайка пообіцяв людям, що 11 липня бригада уже працюватиме. Є сподівання, що це допоможе ліквідувати десятилітню проблему і забере “велику воду” від помешкань.

Про підготовку найпростіших укриттів у закладах освіти говорив начальник профільного управління Віктор Бичковський.

З 18 дитсадків у громаді лише у восьми можна облаштувати сховища. Нині у трьох чергових закладах вони уже діючі , у п’яти інших — в роботі.

Подібна ситуація і у школах. Їх — 21. У восьми є підвальне приміщення. П’ять укриттів функціонують. Саме в цих закладах діяли пришкільні табори.

“Наша громада — єдина в області, де діти могли відпочити у пришкільних таборах. Дякую усім причетним до цієї хорошої справи. Сам бував у таборах, спілкувався з педагогами, вихованцями. Сподобалось і дітям, і батькам”, – наголосив мер.

Віктор Бичковський також поінформував, що поки невідомо, яка буде форма навчання. Це стане зрозуміло ближче до 1 вересня. Роботи ж з облаштування укриттів, де це можливо, продовжуватимуться, адже безпека дітей – понад усе.

 

Про роботу управління ЦНАП розповіла його начальник Ольга Чайка. Вона зауважила, що усі послуги уже відновлено, адже був період, коли вони не працювали. Не діє – “єМалятко”, але це не лише у Ковелі, а у межах усієї країни.

 


© Ковельська міська рада.