телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Освітня програма для підприємців

|

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії реалізують безкоштовну інноваційну освітню програму Train the Trainers 2.0. Це інтенсивна освітня програма, що дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвіду для здійснення консалтингової діяльності в сфері експорту, підкріпленого практичними завданнями, що виконуватимуться на базі реальних підприємств. В рамках кожного модулю впродовж одного місяця учасники працюють на базі реальних компаній, що дозволить понад 70 компаніям отримати безкоштовні консультації, а учасникам отримати навички в різних галузях.

Учасники освітньої програми для експортних консультантів Train the Trainers 2.0 підготували добірку рекомендацій для експортерів на основі отриманого досвіду під час навчання. Ми зібрали всі рекомендації у щомісячний дайджест та ділимось ними з вами.

Тут ви знайдете два 𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁𝘀 𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁 #1 та #2 – це мікс корисної інформації та цікавих історій співпраці з українськими компаніями для виходу на зовнішній ринок чи інтенсифікації експорту на вже опанованому.

В цих дайджестах розкриваються наступні теми:

 • Профіль країни: основні складові та джерела інформації.

 • Інструменти для досліджень закордонних ринків.

 • Ресурси визначення потенціалу ринків.

 • Системні рішення для системного інтегратора.

 • Що варто врахувати при виході на ринок?

 • Промоційний календар для виходу на закордонні ринки.

 • Аудит маркетингових комунікацій для виходу на зовнішні ринки.

 • Комплексна оцінка товарів при побудові матриці позиціонування.

 • Створюємо бренд надійних консультантів: покрокова інструкція.

 • Занурюємось у бренд клієнта: як допомогти йому вписатись у новий ринок.

 • А також 10 кейс-стаді – історії співпраці з компаніями з формування експортної стратегії.

𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁𝘀 𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми 𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲𝗿𝘀 для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності.

Всі команди-учасники Програми Train the Trainers, які щомісячно готують для вас цікаву інформацію у Дайджесті, також ведуть свої експертні сторінки, де на постійній основі висвітлюють важливі в експорті теми, повідомлять вас про гарячі події чи розповідають про нові можливості. На кожній сторінці дайджесту Ви зможете знайти посилання на сторінку команди, підписуйтесь та скористайтесь можливістю отримати поради від професійних консультантів. Список сторінок команд та посилання знаходяться тут: https://preview.mailerlite.com/i9k7r3

Читайте 𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁𝘀 𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁 #1 за цим посиланням:

https://export.gov.ua/601-train_the_trainers_20_consultants_digest__1

Читайте 𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁𝘀 𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁 #2 за цим посиланням:

https://export.gov.ua/597-train_the_trainers_20_consultants_digest_1

Програма розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту». Програма фінансується Державним департаментом США (Development Cooperation Partnership Program, Round Eight), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Зображення для публікацій:

𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁’𝘀 𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁 #1: https://drive.google.com/file/d/1IINjgtB_R188BxIxXJzMSni4Jmla3zxF/view?usp=sharing

𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁’𝘀 𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁 #2

https://drive.google.com/file/d/1X9l29I4k0jeO9EDPwQOrAT9fIuEK81UM/view?usp=sharing

Управління економічного розвитку та торгівлі


© Ковельська міська рада.