Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Отримуйте через ЦНАП дозвіл на порушення об’єктів благоустрою

|

Нові послуги, які опанували адміністратори Ковельського ЦНАП, стосуються упорядкування і контролю за проведенням земляних та/або ремонтних робіт, що пов’язані з порушенням об’єктів благоустрою.

Відповідна особа звертається у ЦНАП з письмовою заявою, до якої додаються графік виконання робіт, робочий проєкт або план-схема місця проведення робіт, лист із погодженнями зацікавлених організацій, витяг з наказу про призначення відповідального за виконання робіт, договір про відновлення покриття тощо. Термін виконання послуги – 10 днів.

Видача такого дозволу (ордеру), а також листа-погодження заінтересованих осіб на порушення об’єкта благоустрою, здійснюється, щоб уникнути пошкоджень інженерних мереж та комунікації, які розміщені в зоні проведення робіт, забезпечити дотримання безпеки дорожнього руху, цілісності будівель, зберегти належний технічний та санітарний стан, а також естетичний вигляд об’єкта благоустрою.

Вищезгадані послуги надаються за принципом доступності та зручності для суб’єктів у ЦНАП (вул.Незалежності, 73), його територіальному підрозділі (вул.Драгоманова, 22) та на віддалених робочих місцях (в селах Зелена, Білин, Заріччя, Ружин) відповідно до графіка прийому громадян.


© Ковельська міська рада.