



Адміністрація КП «Ковельські парки» повідомляє, що у четвер, 2 квітня, з 6:00 ранку на території зелених зон міста проводитиметься планова акарицидна обробка. Це пов’язано з необхідністю запобігання поширенню захворювань, що передаються кліщами, зокрема хвороби Лайма.
Локації проведення робіт:
-парк імені Тараса Шевченка;
-лівий берег водосховища (набережна).
Важливі обмеження та рекомендації:
-утримайтеся від відвідування зазначених парків протягом 48 годин після обробки;
-особливу увагу приділіть безпеці дітей — не допускайте їхніх ігор на траві;
-вигул домашніх тварин на території парків у цей період суворо заборонено;
-упродовж 2–3 днів уникайте збору будь-яких ранніх рослин або квітів на оброблених ділянках.
«Препарати, що використовуються, сертифіковані, проте потребують певного часу для кристалізації та безпечної дії на комах. У разі несприятливих погодних умов графік обробки може коригуватися», — зазначає адміністрація парку.
Дякуємо за розуміння! Бережіть себе та своїх близьких.