телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Працівники соціальних служб подбали про гарний настрій маленьких мешканців громади

Працівники соціальних служб подбали про гарний настрій маленьких мешканців громади

|

До Міжнародного дня захисту дітей ретельно готуються дорослі.

Служба у справах дітей разом з міським центром соціальних служб, працівниками Палацу учнівської молоді, депутатами міської ради та однодумцями підтримали родини, які знайшли прихисток у нашій громаді.

Понад двадцять сімей, в яких виховується 43 дитини, отримали продуктові набори, придбані за кошти міського бюджету. До акції долучились працівники відділу ювенальної превенції та приватний підприємець Валентин Чих. Вони також підготували приємні сюрпризи для дітвори.

Учора біля Палацу учнівської молоді було гамірно. Юні художники малювали “Щасливе дитинство”. Їм на допомогу прийшли представники відділу з ювенальної превенції та патрульної поліції.

Гарного настрою додали веселі аніматори агенції “Дитяче свято” (керівник Світлана Ківачук).

Дякуємо за допомогу в організації заходу народному депутату Валерію Стернійчуку, депутату Ковельської міської ради Андрію Миронюку, працівникам Палацу учнівської молоді.

 

У святковий день не оминули увагою хлопчиків та дівчаток, які проходять лікування у стаціонарному педіатричному відділенні Ковельського МТМО.

 

Працівники служби у справах дітей, відділу з ювенальної превенції та представник благодійного фонду Юрія Гупало “Віримо в Україну” привітали маленьких пацієнтів та персонал установи та вручили дітям солодощі і подарунки. Маємо надію, що такі радісні моменти додали їм бадьорості та позитиву.

 

Служба у справах дітей

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.