



Низка добрих справ продовжується… У день Різдва Христового працівники служби у справах дітей спільно з представниками громадської організації «Молодіжний центр Ковель», благодійного фонду “Віримо в Україну”, волонтерським штабом “Українська команда” відвідали дітей, які перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні Ковельського МТМО, та дитячій лікарні.

Хорошою традицією стало приносити дітям не лише подарунки, а й гарний настрій, щоб вони бодай на трохи забули про свій біль та хвороби, а вогник в очах та посмішка з’явилися на їх обличчях.

Гості привітали дітей та їх батьків зі святом, вручили подарунки, усі разом переглянули невеличку виставу. Маємо надію, що ці радісні моменти додадуть бадьорості та здоров’я маленьким українцям.

* * *
Під час свят увагою і турботою намагаємось оточити дітей пільгових категорій, дітей із особливими потребами, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.
Цьогоріч гарну святкову програму підготували представники ради старшокласників та вихованці Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка. Діти вищезгаданих категорій отримали солодкі подарунки та приємні моменти спілкування з казковими героями.

Щиро вдячні усім, хто відгукнувся на пропозицію служби у справах дітей та міського центру соціальних служб не залишити поза увагою дітей, які її потребують, подарували радість спілкування та надали допомогу.
Нехай магічна чарівність Різдвяних свят буде в посмішках Ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.
Жанна Вельма, начальник служби у справах дітей