телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Працівники соціальних служб взяли участь в нараді з питань протидії домашньому насильству

Працівники соціальних служб взяли участь в нараді з питань протидії домашньому насильству

|

Працівники соціальних служб взяли участь в нараді з питань протидії домашньому насильству

Якщо Ви потрапили в складну життєву ситуацію, звертайтесь в поліцію — 102, центр соціальних служб чи службу у справах дітей: 61724, (03352) 61748

Днями у Ковельському районному управлінні поліції ГУНП у Волинській області відбулася робоча нарада з питань протидії домашньому насильству за участю представників Ковельського міського центру соціальних служб, служби у справах дітей, управління соціального захисту населення та Ковельського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час засідання розглянули питання щодо координації діяльності суб’єктів та їх взаємодії на території громади та підтримки постраждалим особам.

Учасники наради детально зупинилися на ст. 24 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Розповіли про види притягнення до відповідальності винних осіб:

– терміновий заборонний припис стосовно кривдника;
– обмежувальний припис стосовно кривдника;
– взяття на профілактичний облік та проведення з ним профілактичної роботи;
– направлення на проходження програми для кривдників.

Підводячи підсумки, заступник начальника Ковельського РУП В’ячеслав Мартинюк наголосив, що завдяки злагодженій співпраці всіх відповідних служб та установ, можливе досягнення певних результатів у протидії домашньому насильству.

Якщо Ви потрапили в складну життєву ситуацію та стали жертвою домашнього насильства, можете звернутися за допомогою в поліцію за номером 102, центр соціальних служб чи службу у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради за номерами телефонів: (03352) 61724, (03352) 61748


© Ковельська міська рада.