телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Працювала постійна комісія міської ради з питань планування, бюджету і фінансів

Працювала постійна комісія міської ради з питань планування, бюджету і фінансів

|

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету і фінансів за участю голови — Олега Уніги, членів комісії: Андрія Мигулі, Олега Кіндера, Володимира Шпіки, Олега Козака, Ігоря Пініса, секретаря міської ради Оксани Багнової.

Було розглянуто 12 питань порядку денного. Більшість з них стосувались затвердження матеріалів для продажу земельних ділянок шляхом аукціону.

З цього приводу депутатам інформацію надав начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов. Найближчим часом на торги планують виставити шість наділів.

Депутати погодили проєкт рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 року № 1/7 “Про бюджет Ковельської територіальної громади на 2022 рік” “.

Начальник фінансового управління Валентина Романчук повідомила, що у зв’язку з недотриманням усних домовленостей щодо обсягів трансфертів до бюджету Ковельської міської територіальної громади з територіальних громад Колодяженської, Дубівської та Голобської громад, жителі яких отримують послуги в установах, що розташовані на територій Ковельської громади та фінансуються за рахунок бюджету Ковельської міської територіальної громади, вносяться зміни до показників в частині іншої субвенції з місцевих бюджетів.


© Ковельська міська рада.