



19 липня робоча група з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення відвідала 17 суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на вулицях Міцкевича та Незалежності.

Виявлено 4 працівників, які виконували роботу без належного оформлення трудових відносин. Одна людина проводила діяльність без реєстрації, як фізична особа-підприємець.
Також встановлено, що заробітна плата кваліфікованих працівників оцінюється мінімальним рівнем.
З усіма роботодавцями проведено роз’яснювальну роботу з питань застосування трудового законодавства та запропоновано належним чином дотримуватися його норм.
Разом з тим, попереджено про ризики неоформлених трудових відносин та переваги легальної зайнятості.
Ліліана Герасимчук, завідувач сектору з питань
праці управління економічного розвитку та торгівлі