телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Пишаємося нашими авіамоделістами

|

Нещодавно у Києві на кордодромі спортивного комплексу «Чайка» відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту на Кубок командувача ВПС України, приурочені 30-й річниці Незалежності України.

Вихованці Ковельської міської станції юних техніків також брали участь в чемпіонаті з кордових моделей.
У класі моделей для перегонів F-2-C екіпаж Гемонов–Ковальчук посів 4 місце. Карпова Софія в класі пілотажних моделей F-2-B – 12.
Варто зазначити, що на чемпіонаті наші вихованці представляли саме Ковельську СЮТ і змагалися в особистому заліку з дорослими професійними спортсменами та учасниками спортивно-технічних клубів України.
Збірну команду Волині на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту на Кубок командувача ВПС України очолював Анатолій Іванович Михалевич, керівник авіамодельних гуртків міської станції юних техніків.
У складі команди: Карпова Софія, Гемонов Олексій, Ковальчук Арсен та вихованців Камінь-Каширської СЮТ і гімназії №2 м.Каменя-Каширського.
За звання кращих юних авіамоделістів України змагалося 12 команд.
Перші дні турніру проходили у несприятливих для авіації погодних умовах, йшов дощ та дув сильний вітер, але юні пілоти змогли перебороти труднощі та показати гарні результати.
У Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту з кордових моделей юні ковельчани серед 80 учасників показали такі результати:
Карпова Софія – ІV місце  в класі  моделей для перегонів F-2-Е;
Екіпаж Гемонов Олексій та Ковальчук Арсен – ІV місце в класі  моделей для перегонів F-2-С;
Карпова Софія – VІ місце  в класі пілотажних моделей F-2-В;
Гемонов Олексій – VІІ місце в класі моделей-копій F-4-В.
У підсумку в змаганнях кордових моделей команда  Волині зайняла 4 місце, поступившись надпотужним суперникам.
Перемогу та Кубок командувача повітряних сил у класі кордових моделей виборола команда Комунального закладу Київської обласної Ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на чолі з керівником команди, діючим військовим штурманом Романом Радіоновим, друге – посіла команда Хмельницької області, третє – Льотної академії «Національного авіаційного університету» з Кропивницького.
У напруженій спортивній боротьбі пройшли старти «Моделей повітряного бою». Конкурентами переможцю стали дівчата-пілотеси Катя Мазур (20 років) з Хмельниччини та ковельчанка Софія Карпова (12 років), які продемонстрували твердість та наполегливість у двобоях з хлопцями.
Пишаємося нашою Софією, яка поступилася лише Данилу Міленіну, вихованцю Українського Державного Центру позашкільної освіти, майстру спорту України та чемпіону Європи 2020р.
З гордістю зазначаємо, що переможцями в особистому заліку з повітряного бою стали юні волиняни:
Вахарик Юрій – І місце в класі моделей  F-2-D-N;
Карпова Софія – ІІ місце в класі моделей F-2-I;
Дмитрук Микола – ІІ місце в класі моделей F-2-D-D;
Карпова Софія – ІІІ місце в класі моделей F-2-D-D;
Дяк Павло – ІІІ місце в класі моделей  F-2-D.
Команда Волинської області у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (повітряний бій) здобула призове ІІ місце, поступившись суперникам Українського Державного Центру позашкільної освіти. На третьому місці – представники Хмельниччини.
Бажаємо юним ковельчанам-авіамоделістам вдалих польотів та перемог у наступних змаганнях!
Тетяна Невесенко,
методист СЮТ

© Ковельська міська рада.