телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Роботодавцям компенсуватимуть працевлаштування внутрішньо перемішених осіб

Роботодавцям компенсуватимуть працевлаштування внутрішньо перемішених осіб

|

Кабінет Міністрів вдосконалив програму виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, згідно з внесеними змінами у Постанову №696 від 8.09.2015 р., роботодавець отримує:

компенсацію витрат на оплату праці (але не вище двох розмірів мінімальної заробітної плати, установленої законом) за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа ВПО на умовах строкових трудових договорів тривалістю не більше шести календарних місяців, зі збереженням гарантій зайнятості такої особи упродовж періоду, що перевищує тривалість виплати удвічі.

У разі звільнення працівника, за якого виплачувалася компенсація, до закінчення встановленого строку збереження гарантій зайнятості, чи у разі звільнення працівника за власним бажанням, за угодою сторін, або за ініціативи роботодавця — сума виплачених коштів повертається у повному обсязі до бюджету:

Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;

Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю залежно від джерела фінансування компенсації.

Виняток: коли на його робоче місце роботодавцем працевлаштовано іншого зареєстрованого безробітного за направленням територіального центру зайнятості до закінчення встановленого строку збереження гарантій зайнятості.

У разі якщо на місце звільненого працівника працевлаштовано зареєстрованого безробітного з числа ВПО, виплата компенсації продовжується до закінчення встановленого строку збереження гарантій зайнятості.

Рішення про вдосконалення програми виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України 24 січня 2023 року.

Нагадуємо, отримати інформацію можна також за телефонами:

(03352) 7-11-40 , 7-11-43, 5-03-16 , (093) 256 83 62.

Ковельська філія Волинського обласного центру зайнятості


© Ковельська міська рада.