телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Розпочато процедуру громадського обговорення проєктів містобудівної документації

Розпочато процедуру громадського обговорення проєктів містобудівної документації

|

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці
Кривенького, 35 в місті Ковелі Волинської області

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці
Театральній, 23 в місті Ковелі Волинської області

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться її обговорення та розгляд.

Детальні плани розроблені з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень, використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробники містобудівної документації: комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля» та приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 22 квітня 2021 року № 8/134 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Кривенького, 35» та від 27 січня 2022 року № 17/143 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Театральній, 23 в м. Ковелі».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєктів:

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці
Кривенького, 35 в місті Ковелі Волинської області
(Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у північно-західній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану належить до садибної забудови.

Містобудівною документацією визначено параметри забудови земельної ділянки на вулиці Кривенького, 35, на якій знаходиться триквартирний житловий будинок з господарськими будівлями, в частині реконструкції з добудовою квартири №3.

Реконструкція буде проведена в межах відведеної ділянки площею 0,0258 га (кадастровий номер 0710400000:25:021:0045), що перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці
Театральній, 23 в місті Ковелі Волинської області
(Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану належить до малоповерхової житлової забудови. Проєктом передбачається проведення реконструкції квартири №1 на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку на вулиці Театральній, 23, розміщеного на земельній ділянці площею 0,089 га (кадастровий номер 0710400000:08:011:0044), що перебуває у приватній власності для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з метою влаштування магазину. Реконструкція відбуватиметься в межах існуючого об’єму квартири, без зміни геометричних розмірів.

Проєкти складаються з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали:
• схема розташування території у планувальній структурі міста;
• план існуючого використання території;
• проєктний план;
• схема інженерної підготовки території та вертикального планування.
Текстові матеріали:
• пояснювальна записка.

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «Прозора громада», рубриці «Публічна інформація», сторінці «Архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 27 червня до 27 липня 2022 року з 8.30 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.30 до 16.00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель, вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови до 27 липня 2022 року за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту: info@kovelrada.gov.ua до 27 липня 2022 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації відбудуться 19 липня 2022 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради


© Ковельська міська рада.