телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Розпочато процедуру громадського обговорення проєктів детальних планів територій

Розпочато процедуру громадського обговорення проєктів детальних планів територій

|

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Незалежності, 69-А в місті Ковелі Волинської області

Детальний план території розміщення складських приміщень на вулиці Брестській, 137 в місті Ковелі Волинської області

Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд на вулиці Княгині Ольги
в місті Ковелі Волинської області(біля житлових будинків №4 та №4-А)

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд проєктів містобудівної документації.

Детальні плани розроблені з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації – відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробники містобудівної документації – приватне підприємство «Ковелькомунпроект» та комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 23 квітня 2020 року № 66/45 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Незалежності, 69-А», від 23 вересня 2021 року № 12/98 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Брестській, 137», від 26 вересня 2019 року №55/50 «Про дозвіл на розроблення детального плану території розміщення двох індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд по вул. Княгині Ольги (біля житлових будинків №4 та №4-А)» та рішення від 29.07.2021 року №10/67 «Про розгляд заяв гр. Скалацької Т.Б., гр. Мелещук Л.В.»

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєктів:

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Незалежності, 69-А в місті Ковелі Волинської області (Завантажити)

 

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану ділянка належить до територій житлової багатоповерхової забудови. Проєктом передбачається розміщення салону краси, шляхом проведення реконструкції квартири №3 на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку на вулиці Незалежності, 69-А, розміщеного на земельній ділянці площею 0,2482 га (кадастровий номер 0710400000:02:001:0054) , яка перебуває у комунальній власності для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Детальний план території розміщення складських приміщень на вулиці Брестській, 137 в місті Ковелі Волинської області» (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у західній частині міста Ковеля. Проєктом передбачається розміщення складських приміщень на земельній ділянці площею 0,3079 га (кадастровий номер 0710400000:40:003:0002) на вул. Брестській, 137, яка перебуває в суборенді для розміщення виробничої бази по виготовленню комбікормів. Площа забудови складатиме 1454,0 кв.м, площа мощення – 1625,0 кв.м.

Детальний план території розміщення індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд на вулиці Княгині Ольги в місті Ковелі Волинської області» (біля житлових будинків №4 та №4-А) (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у західній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану ділянка належить до територій житлової садибної забудови. В межах проєктної території формується земельна ділянка площею 0,0975 га для будівництва житлового будинку та господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності. На ділянці запроєктовано індивідуальний житловий будинок та господарську будівлю. Площа забудови складатиме 170,0 кв.м, площа мощення – 260,0 кв.м, озеленення – 545,0 кв.м.

Проєкти складаються  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проєктний план
Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Текстові матеріали:
Пояснювальна записка
З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «прозора громада», рубриці «публічна інформація», сторінці «архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 24 травня 2022 року до 22 червня 2022 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 червня 2022 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації відбудуться 14 червня 2022 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

 

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради»

 


© Ковельська міська рада.