телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Яковлев Тарас Володимирович

перший заступник міського голови з  питань діяльності виконавчих органів
Прийом громадян:
другий понеділок місяця з 14.00 до 16.00
Звязок:
Телефон (03352) 6-17-00, 6-17-03
Факс (03352) 6-17-02

Народився 15 грудня 1981 року в м. Луцьк, Волинської області.

Освіта вища. У 2005 році закінчив Луцький державний технічний університет за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство»; у 2007 році – Луцький державний технічний університет за спеціальністю «Облік і аудит»; у 2013 році – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

Трудова діяльність:

1999–2007 – контролер газового господарства, оператор ЕОМ, майстер ремонтного цеху у Луцькій газонаповнюючій станції ВАТ «Волиньгаз»;

2007–2013 – завідувач сектору, начальник відділу з енергозбереження, заступник директора департаменту економіки, начальник відділу майна міської комунальної власності, начальник відділу управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради;

2013 — заступник міського голови з економічних питань;

2015 — перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради;

2017 — радник голови Волинської обласної державної адміністрації;

2017-2018 — помічник керівника ТОВ «МОЛПРОМІНВЕСТОР»;

2018–2020 – голова Луцької районної державної адміністрації;

З грудня 2020 — перший заступник міського голови виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Сімейний стан: одружений, має доньку та сина.

Виконує обов’язки міського голови (в межах повноважень виконавчих органів міської ради) у разі його відсутності.

Організовує роботу виконавчих органів ради у сфері містобудування, регулювання земельних відносин, стратегічного планування, інвестиційної політики, зовнішньоекономічної діяльності, розробки та організації програм розвитку території, житлово-комунального господарства, вирішує питання капітального будівництва об’єктів житла та соціально-культурної сфери, що фінансуються за рахунок державних капітальних вкладень та міського бюджету.

Забезпечує формування та виконання місцевого бюджету.

Координує діяльність підприємств, установ, закладів, організацій щодо енергозбереження, регуляторної політики, зайнятості населення, розміщення та розвитку продуктивних сил, забезпечує реалізацію державної політики в галузі економіки.

Організовує підготовку і подає на розгляд міської ради, виконавчого комітету, міського голови проекти рішень і розпоряджень з програм економічного та соціального розвитку громади, інших питань, віднесених до його компетенції, забезпечує їх реалізацію та інформує про виконання.

Забезпечує складання необхідних для управління балансів трудових ресурсів.

Організовує підготовку пропозицій щодо розміщення, спеціалізації та функціонування на території громади підприємств і організацій незалежно від форми їх власності, залучення їх на договірних засадах до участі в забезпеченні життєдіяльності громади. Забезпечує погодження і подання цих пропозицій для затвердження на сесіях міської ради, засіданнях виконавчого комітету, здійснення контролю за їх виконанням.

Сприяє розвитку підприємництва на території громади, виконанню програми ринкових перетворень. Забезпечує організацію діяльності місцевих ринків, ярмарків, сприяє розвитку всіх форм торгівлі, громадського харчування і побутового обслуговування, встановлення зручного для населення режиму їх роботи, здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів.
Вносить пропозиції з питань підвищення ефективності роботи промислових підприємств, стабілізації та розширення обсягів виробництва ними продукції і товарів народного споживання, розвитку транспорту.

Організовує контроль за розробкою і виконанням генеральних планів

забудови території громади, виконанням замовлень по введенню в дію об’єктів житла, промислового, побутового та соціально-культурного призначення, житлово-комунального господарства. Забезпечує організацію капітального і поточного ремонту комунального житлового фонду, заходів по благоустрою території громади.

Забезпечує виконання заходів щодо зупинення будівництва, що ведеться на території громади з порушеннями вимог законодавства, а також об’єктів, що завдають шкоди навколишньому середовищу.

Організовує роботу шляхових, очисних, інших комунальних підприємств і організацій, контролює здійснення ними ремонту і утримання вуличного покриття, тротуарів, прибирання території громади.

Координує питання виділення земельних ділянок під житлове будівництво, городництво та інші потреби. Погоджує проекти відводу земельних ділянок.

Забезпечує організацію контролю за додержанням законодавства з питань використання і охорони земельних ресурсів.

Організовує підготовку проектів договорів, угод, програм та інших документів про співпрацю з органами влади та суб’єктами господарювання інших регіонів України та інших держав з питань, що входять до кола його функціональних обов’язків.

Веде особистий прийом громадян.

Виконує розпорядження та доручення міського голови.

Очолює і організовує роботу створених виконавчим комітетом комісій з питань, віднесених до його компетенції.

Здійснює керівництво діяльністю виконавчих органів міської ради:
• відділу економічного розвитку та торгівлі;
• управління капітального будівництва;
• відділу містобудування та архітектури;
• відділу житлово-комунального господарства;

Співпрацює з:
– фінансовим управлінням;
– відділом бухгалтерського обліку і звітності;
• юридичним відділом;
– відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-
мобілізаційної та кадрової роботи.
Координує діяльність:
• ремонтного житлово-комунального підприємства №1;
• ремонтного житлово-комунального підприємства №2;
• Ковельського комунального підприємства “Добробут”;
• Ковельського управління водопровідно-каналізаційного господарства “Ковельводоканал”;
• підприємства теплових мереж “Ковельтепло”.

Сприяє діяльності та забезпечує взаємодію з підприємствами, установами та закладами, громадськими організаціями та органами виконавчої влади відповідного спрямування.

Вирішує за дорученням міського голови, міської ради та її виконавчого комітету інші питання, пов’язані з діяльністю ради та її виконавчих органів.

 


© Ковельська міська рада.