



52 діток з 25 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, сьогодні отримали продуктові набори. Їх було придбано за кошти Програми служби у справах дітей щодо їх соціального та правового захисту.

Для малечі та їх батьків також влаштували невеликий концерт у культурно-просвітницькому центрі.
Керуючий справами виконавчого комітету Іван Чуліпа та начальник служби у справах дітей Жанна Вельма побажали усім гарного літа та якнайшвидшої Перемоги.





