телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Сьогодні ковельчани віддали останню шану мужньому захиснику України Єгору Лобанову

Сьогодні ковельчани віддали останню шану мужньому захиснику України Єгору Лобанову

|

Сьогодні ковельчани прийшли на площу Героїв Майдану, щоб попрощатись з мужнім захисником України, своїм земляком Єгором Лобановим.

Його молоде життя обірвалось 28 лютого біля міста Токмак, Запорізької області. Своїм героїчним вчинком він врятував вісім життів.

Єгор навчався у восьмій школі. Далі здобував професію військового у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, згодом — в Одеській військовій академії, які закінчив з відзнакою. Він звик бути кращим у всьому.

Один син у батьків… Він тільки-но розпочав самостійне доросле життя. Але клята війна перекреслила всі його життєві плани. У важку для України хвилину він, не вагаючись, став на захист рідної землі. Поклав своє життя за нашу свободу і незалежність.

Міський голова Ігор Чайка подякував батькам за сина.

“Спасибі Єгору і всім нашим Героям. Запевняємо: ми продовжимо боротьбу – і обов’язково переможемо! Бо ми — на своїй землі. За нами — правда і увесь цивілізований світ. Бо завжди за нічною темрявою настає світанок”, – сказав міський голова Ігор Чайка

Його класний керівник Тетяна Панова пригадує, що Єгор був надзвичайно ерудованим, талановитим, вільно володів англійською мовою. Після навчання у ВУЗі стажувався у різних країнах світу.

Багато теплих слів про Єгора сказала його подруга Ольга Казімірова: “Він мав друзів по всій планеті. Був світлою та позитивною людиною, з гарним почуттям гумору. Водночас хоробрим, скромним, стриманим та мудрим.”

Йому було лише 24…

Вічна пам’ять Герою! Вічна шана кожному, хто загинув за нашу рідну країну!

Слава Україні!


© Ковельська міська рада.