телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Спортивні вихідні Ковельської громади

|

У п`ятницю, 16 вересня, в c. Тростянець (Ківерцівська громада) пройшов обласний благодійний фестиваль фізичної культури серед територіальних громад.

 

Ковельська ТГ була теж представлена на цьому святі спорту. За результатами змагань у всіх дисциплінах ковельчани здобули перше місце. Перемогу для Ковеля вибороли:
– сім`я Свинцицьких(Інна,Володимир,Артем) – змагання «Мама,тато я – спортивна сім`я»;
– Черняк Олена, Новокрещенов Олександр – шашки;
– Кравчук Володимир, Вакульська Наталія – дартс;
– Вакульський Олександр – боча;
– Яцина Віталій – спортивна риболовля;
– Шматюк Олександр, Приступчук Євген; Шворак Анатолій, Поліщук Євген – волейбол.

У суботу, 17 вересня, розпочалася серія благодійних матчів з футболу серед дитячо-юнацьких команд Волині. Спортсмени ФЦ «Ковель-Волинь» зустрічалися з командами «БРВ-ВІК»(Володимир).

Дві команди 2006-2007 р.н. та 2008 р.н. грали в Ковелі на стадіоні «Сільмаш» і завершили свої матчі з однаковим рахунком 2:2. Натомість юнаки 2009 та 2010 р.н. грали у Володимирі і перемогли з рахунками 4:3 та 3:0.

У неділю, 18 вересня, розпочався чемпіонат Волині з футболу серед дорослих команд. У стартовому матчі ковельчани зустрічалися з ФК «Волинь»U19. Гра завершилася з рахунком 1:1.

 

 

У цей же день на штучному полі міського центру “Спорт для всіх” проходили змагання з футболу серед ветеранів 40 років і старших. У них брало участь 5 команд: «Централь – Старком» (м. Ковель), «Гейзер»( м. Сарни), «Ветеран – Лучеськ» (м.Луцьк), «Волошки» (с. Колодяжне) та «Колос- Ветеран» (м. Ківерці).

Перемогу в турнірі здобула команда “Колос – Ветеран”, друге місце завоювали ковельчани – «Централь- Старком», третє – «Ветеран-Лучеськ».

Окремо було відзначено кращих гравців у номінаціях: “Кращий воротар”- Єзерський Вадим (м. Ківерці), “Кращий захисник” – Дручик Віктор (с. Волошки), “Кращий нападник” – Левчук Олег (м. Сарни), “Кращий бомбардир” – Загорський Олег ( м.Ковель) та “Кращий гравець” – Масицький Костянтин (м. Луцьк).

Роман Лис, заступник начальника управління культури, молоді,
спорту та туризму

 


© Ковельська міська рада.