Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Стартувала реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні

|

Цьогоріч реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого по 9 березня.

Відповідальні за реєстрацію на ЗНО-2022 зможуть записати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року. До 9 березня можна буде вносити зміни до реєстрації.

Абітурієнти матимуть змогу пройти тестування з п’яти навчальних предметів. Загалом ЗНО буде проведено з тринадцяти. Перелік щороку визначає Міністерство освіти і науки України.

Цьогоріч випускники закладів загальної середньої освіти проходитимуть ДПА з чотирьох навчальних предметів: перший – українська мова, другий – математика, третій – історія України (період XX – початок XXI століття), іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), четвертий – історія України, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька), біологія, географія, фізика або хімія.

Зауважимо, що для зарахування оцінок за ДПА можна вибрати іноземну мову (англійську, німецьку, французьку, іспанську) та історію України і пройти ЗНО з цих предметів.

Здобувачам освіти, охочим взяти участь у ЗНО, необхідно:

– за допомогою сервісу ЛРЦОЯО зареєструватись на сайті http://lv.testportal.gov.ua;

– сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, яка є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

Слід зазначити, що даний сайт містить велику кількість корисної інформації, яка допоможе абітурієнтам успішно скласти ЗНО. Випускників шкіл Ковельської територіальної громади та студентів Ковельського медичного коледжу, Ковельського промислово-економічного коледжу та Ковельського центру професійно-технічної освіти будуть реєструвати за місцем навчання відповідальні особи.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті http://testportal.gov.ua Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої стане можливим за номером і пін-кодом сертифіката. Тут будуть розміщені дані про обрані предмети, а згодом – адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

фізика – 23 травня;

хімія – 26 травня;

українська мова, українська мова і література – 31 травня;

математика, математика (завдання рівня стандарту) – 3 червня;

іспанська, німецька, французька мова – 6 червня;

англійська мова – 7 червня;

історія України – 10 червня;

географія – 14 червня;

біологія – 17 червня;

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

Управління освіти


© Ковельська міська рада.