телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Театр “10 ряд 10 місце” проводить заняття для дітей

|

Днями народний аматорський експериментальний театр-студія “10 ряд 10 місце” мав можливість познайомитись з сім’ями діток з особливими освітніми потребами.

 

Актори зустріли гостей яскравою казкою, хоч і відомою, але з альтернативним, щасливим фіналом. Потім разом розбирались у її перипетіях, причинах та наслідках вчинків героїв.

Також було чимало забав, веселих ігор, практичних вправ. У фіналі усі разом створили власне дерево дружби з символічних синьо-жовтих сердець та побажань: перемоги, миру, добра, любові…

 

На згадку діти отримали авторську книжечку акторки театру Марії Богданович, яка щойно вийшла друком. Крім цього, дітвору порадували іграшками та солодощами від управління культури, молоді, спорту та туризму.

“Ми дуже задоволені, що можемо бути корисними. Мистецтво та творчість зцілюють душі. Тому ми намагаємось дотримуватись цього принципу та дарувати позитивні емоції, розраджувати, наповнювати надією та світлом наших гостей”, – каже керівник “10 ряду 10 місця” Альона Малюга-Мельникова.

Варто зауважити, що нещодавно актори театру провели ще два арт- терапевтичні заняття для діток, які через війну переїхали з інших регіонів.

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.