телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У ЦНАП можна замовити послугу «Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

У ЦНАП можна замовити послугу «Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

|

В умовах карантину центр надання адміністративних послуг у м. Ковель не лише продовжує надавати послуги, але й розширює їх перелік, найбільш актуальними та важливими для населення.

Кожна сімʼя, у якої народилася дитина, має право на отримання одноразової допомоги “пакунок малюка”.

Батькам, які віддають перевагу грошовій компенсації відтепер необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг та замовити послугу «Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Подати заяву до ЦНАП може мама або батько дитини.

Батьки, які отримали кошти на соціальні картки, можуть придбати дитячі товари в закладах торгівлі, у тому числі через інтернет-магазини, що приєдналися до реалізації проєкту.

У Ковельській територіальній громаді цю послугу надають за адресами: вул. Незалежності, 73, вул. Драгоманова, 22 та на віддалених робочих місцях адміністраторів у селах Білин, Зелена, Заріччя та Ружин.

Дізнатися більше можна на порталі «Гід з державних послуг» guide.diia.gov.ua.


© Ковельська міська рада.