телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У ГО “Реабілітаційний центр” створили свою “Симфонію кольорів”

У ГО “Реабілітаційний центр” створили свою “Симфонію кольорів”

|

Чи кожен з нас художник? Подумали у «Реабілітаційному центрі» і взялись за пензлі і фарби.

Дивлячись тепер на виставку картин, яка діє в громадській організації, уже в цьому немає сумнівів. Палітра кольорів, відтінків просто вражає. Усі роботи надзвичайно акуратні, тонкі і дуже наближені до реальності.

Під час карантину колектив опановував ще один вид мистецтва. Задумали і реалізували свій план. Створили спільноту у вайбері. Разом вибирали, радилися, ділилися досвідом. Консультації отримували від відомої ковельської художниці Світлани Солодун.

Нині вони майстри зі створення картин за номерами. Фантастично гарно, нереально захоплююча справа, якою можна займатись вдома. Розробники картин-антистресів все продумали до дрібниць. Бери і твори. У результаті – елемент декору, створений власноруч, для свого помешкання.

Як розповідає голова правління ГО «Реабілітаційний центр» Наталя Славікова, тепер у них є партнери-однодумці, які підтримують їх хороші починання, вірять в успіх і підстраховують фінансово. Це – ПП «Агро – В».

До речі, директор підприємства Андрій Хоміч, незважаючи на безліч справ, знайшов вільну хвилину і завітав на презентацію виставки «Симфонія кольорів».

«Ми дуже раді, що нас запросили на цей захід. Адже бачити, які позитивні емоції, у міру своїх можливостей, ти можеш подарувати, це дорого вартує, – сказав він, звертаючись до присутніх у залі. – Результат мене приголомшив. Картини шикарні. Радий, що нас звела доля з Центром і ми можемо зі своєї сторони доєднатися до створення такої краси».

Не одразу всі повірили, що можна взяти і намалювати картину. Але як приємно відчувати себе художником. Марія Дятел, яка своїм співом прикрасила святкову зустріч, розповіла що у свою троянду вона вкладала всю душу, намагалася передати детально росинки, усі деталі.

«Коли я починала малювати, то бачила як народжується квітка. Це не передати, які відчуття. Щиро дякую ініціаторам, що дали змогу доторкнутися до живого, спробувати себе у ролі художника», – поділилась своїми відчуттями дівчина.

Відкриття виставки – це ще й привід зібратись, поділитись враженнями, привітати один одного зі святами і побажати хорошого всім року.

Наталія Славікова говорить, що тепер вони фахівці зі створення картин за номерами і готові поділитись своїм досвідом, секретами з усіма, кого зацікавив цей вид творчості. Люди з інвалідністю, мами, волонтери намалювали 63 картини. Наталія Василівна дякує міській владі, усім, хто повірив у них, підтримав і допоміг реалізувати ідею.

Вернісаж у «Реабілітаційному центрі» діятиме упродовж новорічно-різдвяних свят. Приходьте. Вам будуть раді.

 


© Ковельська міська рада.