Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковелі для людей, які вимушено покинули свої домівки, влаштували екскурсію в історичному музеї

|

Учора у Ковельському історичному музеї для людей, які вимушено переїхали з інших регіонів провели ознайомчу екскурсію.

Зберігач фондів музею Мирослава Мороз із захопленням розповіла історію нашого міста. Демонструвала фото відомих споруд та локацій, які, на жаль, не всі збереглись до наших днів. Гості цікавились життям Ковеля, приємно дивували своєю обізнаністю щодо минулого нашого міста.

До екскурсії вирішив приєднатися Ігор з донькою Олександрою. Вони приїхали з міста Ірпінь. “Про те, що там прийшлося пережити, важко згадувати. Вирішили їхати на Волинь. Адже, я виріс та провів дитинство в селі Волошки. Тому для мене усе тут рідне. Безмежно вдячні людям, які нас підтримують та не залишають наодинці з бідою. Сподіваємось, що незабаром у нашій країні запанує мир і ми повернемося додому,” — каже Ігор.

Людмила та Сергій з двома дітками мешкали в Бучі. “Дуже вдячні за гостинність та людяність. Нам надала прихисток сім’я з Ковеля. Допомагають усім, чим можуть”, – ділиться враженнями від перебування в місті Людмила.

Слова підтримки присутнім висловив начальник управління культури, сім’ї, молоді та туризму Андрія Мигулі.

На завершення, організатори заходу підготували пізнавальний квест. Відвідувачі музею розділилися на дві команди та відповідали на запитання, які стосуються історії Ковеля. Усі учасники отримали солодкі подарунки, а діти – ще й іграшки.

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.