Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковелі мешканці ще двох багатоповерхівок споживатимуть якісну воду

|

Сьогодні проходить перепідключення водопостачання ще двох об’єктів від «залізничного» водоканалу до УВКГ “Ковельводоканал”. Проінспектував виконання робіт міський голова Ігор Чайка.

Для мешканців багатоповерхівок на вулицях Чубинського, 23 та Чайковського, 9 це – досить позитивні зміни. Голова ОСББ “Залізничник-Ковель” Степан Бондар каже, що на сьогодні вартість за 1 м³ води у підприємства «Ковельводоканал» є значно нижчою. Тепер мешканцям це дозволить економити, платити менше за комунальні послуги і при тому споживати якіснішу воду.

 

За словами начальника служби водопровідного господарства УВКГ Михайла Ревонюка, уже впродовж кількох років від жителів надходили звернення щодо перепідключення. Постійно були нарікання на якість води. Не кажучи про постійні перебої у постачанні.

“Щиро вдячні міській владі за підтримку. Разом нам вдалося втілити у життя уже багато планів. Проте є ще чимало задумів. Зробимо усе можливе, аби мешканці громади почувалися комфортно”, – зауважив начальник Ковельського УВКГ Юрій Рибачок.

Міський голова Ігор Чайка подякував начальнику та працівникам УВКГ “Ковельводокал” за якісно виконану роботу та пообіцяв, що влада й надалі допомагатиме підприємству.

На сьогодні в Ковелі перепідключено уже п‘ять багатоповерхівок.

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.