телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У Ковелі продовжують надавати консультації роботодавцям та працівникам

У Ковелі продовжують надавати консультації роботодавцям та працівникам

|

Війна створила проблеми не тільки релокованим підприємствам, адже сотні роботодавців намагаються відновити свою діяльність в умовах воєнного стану. А й чимало поставила задач для тих, хто працює на територіях, де не ведуться активні бойові дії.

 

 

Фахівці сектору з питань праці управління економічного розвитку та торгівлі разом спільно з посадовцями Управління Держпраці у Волинській області продовжують роботу з надання консультаційної підтримки. Зокрема, щодо організації трудових відносин підприємствами, що продовжують свою діяльність в умовах війни.

Упродовж цього тижня було проведено семінари у ТОВ «Фармаком ЛТД», відділенні поштового зв’язку Ковель-8 Волинської дирекції ВТ «Укрпошта», ТЦ «Браун» та ФОП Фалько Н.О.

 

 

Серед питань, які розглядаються в ході таких заходів, тривалість відпустки за свій рахунок в умовах війни. У мирний час вона становить 15 календарних днів, а нині терміни не обмежують. Працівник може її отримати за власним бажанням, або угодою з роботодавцем.

Завідувач сектором з питань праці управління економічного розвитку та торгівлі Ліліана Герасимчук наголосила, що наразі основним вектором роботи є надання допомоги підприємствам з усіх питань, що стосуються праці.

 

Ліліана Герасимчук, завідувач сектором з питань праці
управління економічного розвитку та торгівлі

 

 


© Ковельська міська рада.