телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковелі проходять заняття арт-терапією

|

У непростий час війни маємо дбати про спокій та психологічну рівновагу. Одним із методів заспокоєння є арт-терапія, тому ковельчанам та людям, які приїхали до нас з інших областей пропонують долучатися до різноманітних подій, що організовує управління культури, молоді, спорту.

Нещодавно у молодіжному центрі “Місто ідей” відбулась зустріч з Катериною Баришевою, керівником луцького центру ресурсної психології.

 

 

 

 

Люди, які прийшли на заняття арт-терапією, на початку розмови говорили про свої біль, страх, паніку, розгубленість і втому, які вони відчувають.

Це була щира і відверта розмова, яка доповнювалась нейрографікою (технологія керування своїм життям через малюнок), медитацією.

 

 

 

Заняття допомогло його учасникам зрозуміли як справлятись зі своїми переживаннями, як можна допомогти собі і своїй родині заспокоїтись, як жити в умовах війни.

У Ковелі надалі планують проводити подібні заходи. Слідкуйте за нашими анонсами.

Молодіжний центр “Місто ідей” запрошує місцевих фахівців — психологів долучатись до цієї роботи.

Отож, якщо ви можете допомогти людям впоратись з тривогою та подолати наслідки стресу, звертайтесь за номером телефону: 050 191 23 37. Запрошуємо до співпраці.

Сьогодні у Ковелі розпочинається серія занять арт-терапією для дітей. Вони проходитимуть в управлінні культури, молоді та спорту (вул. Незалежності, 89). Початок о 14.00.

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.