телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У Ковелі проходить конкурс серед педагогів «Дошкілля – це покликання»

У Ковелі проходить конкурс серед педагогів «Дошкілля – це покликання»

|

Учора у ЗДО №4 «Ромашка» стартував конкурс професійної майстерності «Дошкілля – це покликання». Його організував центр професійного розвитку педагогічних працівників за сприяння управління освіти та міськкому профспілки працівників освіти і науки.

У ньому беруть участь 10 педагогів закладів дошкільної освіти Ковельської територіальної громади: Світлана Шлапа (ЗДО №2), Валентина Тютях (ЗДО №5), Ірина Граудс – ЗДО №6, Ірина Літвінчук та Ольга Колб – ЗДО №7, Катерина Куцик – ЗДО №10, Софія Бондар – ЗДО №11, Тетяна Шемейко – ЗДО №12, Юлія Наумчик – ЗДО №13, Руслана Матвійчук – ЗДО №14.

На позитивний лад присутніх налаштував творчий колектив педагогів ЗДО №4, який порадував усіх приємними мелодіями.

Потому учасниці успішно пройшли етап презентації, в якому представляли свої досягнення, кредо, розповіли про проблемні питання та шляхи їх вирішення, уподобання, хобі тощо.

Другий етап передбачав майстер-клас «Я роблю це так». Журі оцінювали відповідність проблемному питанню та програмовим вимогам, знання нових ідей, чіткість, конкретність, оригінальність підходів, доцільність використання форм та методів, уміння володіти аудиторією. Конкурсантки представили різноманітні способи сучасної взаємодії з вихованцями, креативні та нестандартні підходи до реалізації проблемних питань.

Після закінчення відбулося жеребкування на участь у наступному, вирішальному етапі – навчальному занятті з дітьми. Він проходитиме з 22 до 24 лютого у групах середнього та старшого дошкільного віку ЗДО №4.


© Ковельська міська рада.