Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковелі провели акцію “Як не стати жертвою торгівлі людьми під час війни”

|

30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.

Фахівцями Ковельського міського центру соціальних служб спільно зі спеціалістами Ковельського міськрайонного центру зайнятості та Ковельського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено вуличну акцію для внутрішньо переміщених осіб “Як не стати жертвою торгівлі людьми під час війни”.

 

 

У зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації, складною економічною ситуацією зросли ризики потрапити у небезпеку, пов’язану з торгівлею людьми. Постраждати від цього можуть жінки, чоловіки та діти, незалежно від віку, освіти та соціального статусу.

 

 

Фахівці надали практичні поради, як не стати жертвою злочинів у сфері торгівлі людьми, ознайомили з номерами гарячих телефонних ліній, які надають допомогу у таких ситуаціях. Всі бажаючі отримали інформаційні буклети та листівки.

Для оформлення тематичних куточків на території старостинських округів, що входять до складу Ковельської ТГ, старостам було передано інформаційні плакати та буклети.

 


© Ковельська міська рада.