телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У Ковелі у рамках проєкту «СПІЛЬНО! РАЗОМ!» для дітей організували пізнавальну програму

У Ковелі у рамках проєкту «СПІЛЬНО! РАЗОМ!» для дітей організували пізнавальну програму

|

Днями для родин, які переїхали до Ковеля з інших регіонів, та місцевих школярів на території ліцею №7 було проведено пізнавальну програму «Зустріч у космічному кораблі (мобільний планетарій)». Її організували у рамках проєкту «СПІЛЬНО! РАЗОМ!».

З дітьми працювали педагоги центру професійної освіти Волинської обласної ради та закладу позашкільної освіти «Ковельська міська станція юних техніків”.

Захід провели у вигляді квесту на різних платформах. Тут діти мали змогу запустити радіокеровані автомоделі. Школярі разом з батьками з захопленням брали участь у цікавих майстер-класах з бісероплетіння, оригамі, виготовлення текстильних сувенірів та вітальних листівок. Проведений захід став чудовим святом єднання!

 

 

Крім цього, педагоги обмінялись досвідом роботи щодо проведення творчих короткотривалих проєктів, інтерактивних завдань.

Вони обговорили питання подальшої співпраці щодо організації ефективної діяльності закладів позашкільної освіти. Адже школярам потрібні сучасні креативні, творчі керівники гуртків. Один із кроків на шляху до цієї мети – підвищення кваліфікації педагогів.

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.