Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковелі «валентинки» виготовляли з благодійною метою

|

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів, добром і теплом люблячого серця.

Служба у справах дітей разом з Радою старшокласників міста Палацу учнівської молоді (куратор Тетяна Середюк) активно готувалися до акції “Любов об’єднує серця”. Долучилися до організації заходу і фахівці центру соціальних служб.

Спочатку було проведено майстер-класи для членів Ради старшокласників міста з виготовлення ексклюзивних “сердечок” за сприяння студентів промислово-економічного фахового коледжу ЛНТУ Тетяни Маркевич та Маші Дунай (керівник Олександр Вельма).

Згодом такі майстер-класи члени Ради старшокласників провели для своїх друзів у всіх закладах загальної середньої освіти.

14 лютого біля навчальних закладів та у центрі міста було яскраво і святково, адже полум’яні сердечка зустрічали перехожих. Крім цього, вихованці ліцеїв та ЗЗСО міста підтримали ініціативу закладу освіти №7 і виготовили інформаційні «Валентинки від Улянки», які також дарували під час акції нашим містянам. ЇЇ реалізували з метою допомогти Улянці Гірук.

Приємно, що частинку любові наших студентів з Ковельського промислово-економічного коледжу отримали воїни, які захищають нашу країну на Сході.

Крім цього, у цей день відповідно до плану Ради старшокласників міста за підтримки Служби у справах дітей в Палаці учнівської молоді було проведене свято дружби для лідерів та заступників учнівського самоврядування ЗЗСО міста. Ведучими свята стали голова Ради старшокласників міста Ангеліна Махнюк та голова учнівського самоврядування ЗЗСО №12 Юля Карпук.

Програма була наповнена гарними вітаннями, конкурсами та художніми номерами. Свої виступи учасникам свята дарували Анастасія Данилюк (ЗЗСО №12), Іван Кошіль (ЗЗСО №9), Ангеліна Півень  (ліцей № 1), Ірина Дейнека (ліцей імені Олени Пчілки), Михайло Тарасов (ЗЗСО№8), Софія Панасюк (ліцей №5), Іванна Дем’янчук (ліцей № 13), Наталя Матвійчук (ЗЗСО №2), Вікторія Яніна (ліцей №7), Ангеліна Махнюк (ліцей №11).

Приємно, що на святі були присутні начальник управління освіти Віктор Бичковський, головний спеціаліст служби у справах дітей Наталія Калінчик, директор і фахівець  міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Третяк та Олена Приступа.


Для кожного з нас цей день слугує важливим нагадуванням про те, що кохання і любов близьких – найдорожчі речі в житті людини.

Дякуємо усім, хто долучився до проведення заходів. Нехай добро та любов супроводжують нас по життю!

Служба у справах дітей


© Ковельська міська рада.