телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • У Ковелі встановили пам’ятну дошку на честь заслуженого тренера України Петра Стуса

У Ковелі встановили пам’ятну дошку на честь заслуженого тренера України Петра Стуса

|

У Ковелі на фасаді дитячо-юнацької спортивної школи №1 встановили пам’ятну дошку на честь заслуженого тренера України, відмінника освіти України Петра Стуса. З цієї нагоди відбулось урочисте відкриття.

Вшанувати пам’ять людини, яка надзвичайно багато зробила для розвитку спорту у Ковелі, прийшли керівники міста, рідні, спортсмени, колеги.

У 1961 році Петро Федорович розпочав працювати тренером у цьому закладі. Він був засновником і організатором відділення вільної боротьби не тільки у Ковелі, а й у Волинській області. Виховав 31 майстра спорту та понад 50 кандидатів у майстри спорту. У Ковелі щороку проходить турнір з вільної боротьби його пам’яті. Торік ДЮСШ №1 було присвоєне ім’я заслуженого тренера України Петра Стуса.

Звертаючись до присутніх, міський голова Ігор Чайка зауважив: “Ми, ковельчани, пам’ятаємо свою історію, шануємо людей, які прославляють наше місто, Україну. Один з них – Петро Стус. Він виховав багатьох спортсменів, навчав дітвору любити вільну боротьбу і впевнено йти до перемоги. Важливо, що продовжують його традиції тренери, які працюють у школі сьогодні ”.

Також Ігор Чайка сказав про те, що торік почали працювати над оновленням закладу. Було здійснено ремонт коридорів, кабінетів, роздягалень. Також впорядковується територія навколо приміщення. У нинішньому році роботи продовжать.

А головне, славу школи примножують її учні, які здобувають першість на змаганнях різних рівнів. Нині у ДЮСШ №1 займається понад триста дітей. Вони відвідують секції вільної боротьби, боксу, футболу, волейболу, шахів.

 


© Ковельська міська рада.