



22 грудня в Україні відзначають День енергетика. Це — професійне свято для працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

Сьогодні привітали колектив Ковельської філії ПрАТ “Волиньобленерго” міський голова Ігор Чайка та представники районної влади.
“Світло, комфорт, тепло в домівках ковельчан залежить саме від вас. Ви — професіонали своєї справи, сміливі люди. Дякую вам за нелегку роботу, яку ви виконуєте і вдень, і вночі за будь-яких погодніх умов. Життєвої вам енергії та світла в душі”, – наголосив Ігор Леонтійович. Він побажав присутнім міцного здоров’я, добробуту в родинах, безпечної роботи та мирного неба над головою.

За досягнуті успіхи, сумлінну працю, компетентність і професіоналізм та з нагоди свята мер вручив Подяки представникам філії — контролеру енергонагляду відділу розрахунків та договорів Василю Мартинюку та електромонтеру з експлуатації розподільних мереж і підстанцій виробничої електротехнічної дільниці Юрію Силюку.





