Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

У Ковелі змагалися шахісти

|

Відбувся чемпіонат 2024 року Ковельської територіальної громади з класичних шахів.

Змагання проходили на базі спортивної школи КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича, у них взяли участь 33 спортсмени.

Переможцем чемпіонату став Олександр Закордонець, друге місце виборов Станіслав Бондаренко, третє — Андрій Мойсіюк.

Серед дівчат “золото” завоювала Даринка Гузь, “срібло” — Валерія Козак, “бронзу” — Юлія Козак. Усі юні шахістки — вихованки тренера Олени Черняк.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів у наступних стартах!

Дякуємо Збройним Силам України за мирне небо і можливість любителям шахів насолоджуватись улюбленою грою.


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту