



4 квітня у Ковельській територіальній громаді відбудеться масштабне весняне прибирання.
На визначених локаціях працюватимуть комунальні служби, колективи підприємств, установ та організацій, заклади освіти, а також усі небайдужі мешканці.
Запрошуємо кожного долучитися! Разом наводитимемо лад:
— на берегах Турії;
— у парках, скверах і на стадіонах;
— на вулицях і територіях закладів;
— у старостинських округах;
— ліквідовуватимемо несанкціоновані сміттєзвалища.
Попереду — одне з найсвітліших свят року — Великдень. Тож давайте разом підготуємо місто і села: зробимо їх чистими, доглянутими та затишними.
Нагадуємо, що відповідно до правил благоустрою, кожен власник має дбати про порядок не лише на своїй території, а й на прилеглій — у межах до 20 метрів.
Не будьмо байдужими. Чистота починається з кожного з нас.
