Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

У Ковельському ЦНАП стали надавати на 35 послуг більше

|

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради здійснює прийом та видачу документів у Ковелі за двома адресами: вул. Незалежності, 73 (основний офіс) та вул. Драгоманова, 22 (територіальний підрозділ).

Після утворення Ковельської територіальної громади розпочали роботу 4 віддалених робочих місця адміністраторів ЦНАП в селах Зелена, Білин, Заріччя і Ружин.

Адміністратори ЦНАПу надають 244 послуги. Їх субєкти господарювання можуть отримати за такими напрямками:

– архітектура та містобудування — 19 послуг,

– земельні питання — 30 послуг,

– реєстрація речових прав — 27 послуг,

– реєстрація бізнесу — 22 послуги,

– питання Держгеокадастру – 8 послуг,

– питання управління Дерпродспоживслужби — 7 послуг,

– державної міграційна служби — 11 послуг,

– послуги ДСНС — 1.

Місцева влада постійно працює над розширенням переліку адміністративних послуг, створенням зручних умов та наближенням їх до суб’єктів звернень.

У 2021 році отримано субвенцію з державного бюджету на розвиток ЦНАПу у сумі 264 тис. грн. За ці кошти придбано обладнання для друку технічних паспортів на транспортні засоби та посвідчень водія.

У зв’язку з утворенням Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ) адміністратори ЦНАП підключилися до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та надають ці послуги жителям громади та суб’єктам господарювання.

У 2021 році у ЦНАП стали надавати на 35 адміністративних послуг більше, у тому тому числі — послуги ДІАМ та послуги сервісного центру МВС України – 8 і 9 послуг відповідно.

Реєстраторами Центру торік зареєстровано 84 юридичних осіб та 560 фізичних осіб-підприємців. Припинено діяльність 34 юридичних осіб та 453 фізичних осіб-підприємців. Опрацьовано 611 електронних онлайн-заяви через портал «ДІЯ».

У 2021 року прийнято 50117 пакетів документів від громадян та

суб’єктів господарювання, надано 7518 консультацій.

За 2021 рік адміністраторами та державними реєстраторами управління перераховано до місцевого бюджету адміністративного збору в сумі понад 2 млн 107 тис. грн.

Понад 70% адміністративних послуг, які надаються в управлінні ЦНАП, є соціально значимими та безоплатними.

Олена ФІЦ, заступник начальника управління «Центр надання

адміністративних послуг» виконавчого

комітету міської ради


© Ковельська міська рада.