



Сьогодні, 20 жовтня, у ліцеї №10 відбувся благодійний захід “З вірою у Перемогу!”.
Спільними зусиллями батьків, педагогів, учнів та всіх працівників закладу зібрано 111 тисяч 365 гривень. Повідомляють на сторінці закладу у Фейсбук.
Виручені кошти будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України. Детальний звіт обіцяють оприлюднити згодом.
Випічка, солодощі та інші смаколики, які залишилися, були передані військовим, що перебувають на реабілітації.
Щира подяка усім, хто долучився до благодійного заходу!









