телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Учасники клубу спілкування та дозвілля навчались декорувати пасхальну здобу

Учасники клубу спілкування та дозвілля навчались декорувати пасхальну здобу

|

Цього року через війну Великдень буде трохи іншим. Разом з тим, велике християнське свято – ще одна нагода допомогти тим, у кого немає змоги спокійно зустріти його вдома.

У Ковелі освітяни організували майстер-клас для людей, які змушені були покинути свої оселі. Цього разу на засіданні клубу спілкування та дозвілля взялись всі разом прикрашати паски.

 

 

Нині існує безліч рецептів не тільки самої випічки, а й глазурі, якою її декорують. Традиційна паска в умілих руках може стати повноцінним вишуканим десертом.

У ліцеї №3 імені Лесі Українки на кожного учасника уже чекала великодня здоба, яку заздалегідь спекли працівники закладу. Залишалося виконати найприємніше – творчу роботу.

Для оформлення використовували цукати, декоративну посипку, фігурки. І як результат — кожна пасочка стала авторською. І тепер вона прикрашатиме святковий стіл на Великдень.

 

 

 

“Ми хотіли додати святкового настрою гостям нашої громади. Щоб вони згадали ті мирні часи, коли готувалися до Великодня у себе вдома. Люди трошки відволіклися. І ми вважаємо, що це є основною метою нашого заходу,”- діляться своїм задумом організатори творчої майстерні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.